Dovoz nákladních aut

Naše společnost nabízí službu dovoz vozidel na zakázku.
 
 
Jak to celé funguje? 
 
Máme pro Vás připraveno několik variant.
 
1) Máte k dispozici celý obnos na nákup techniky.
Najděte si nákladní techniku v zahraničí (bagr, jeřáb, tahač apod.). Pokud je vozidlo v zahraničí v rámci Evropské unie nakoupíme technku bez DPH a dopravíme ji do Vaší firmy.
 
2) Nemáte k dispozici celý obnos na nákup techniky
Zařídíme za Vás schválení úvěru u leasingové společnosti, která určí výši akontace. Po schválení úvěru a složení akontace Vám techniku dopravíme. 
 
3) Máte speciální přání nebo chcete najít vhodnou techniku
Vyspecifikujte nám požadavky na požadované vozidlo. Vhodné vozidlo najdeme, dodáme veškeré detailní fotky a zjistíme veškeré informace o vozidle. V případě vaší spokojenosti s vybraným vozidlem zajistíme dovoz vozidla.
 
 
Vozidla vybíráme u našich dlouholetých partnerů v Německu Holandsku a ve Francii. Vozidla se snažíme dovážet se servisní historii, poctivými kilometry a odpovídajícím stavem.
 
 
Ptáte se v čem spočívá naše práce?
 
Techniku vytelefonujem, necháme poslat detailní fotky poškozených věcí, dokumentaci k vozidlu a vše vám zašleme e-mailem. Po vašem schválení se vypravíme za prodejce a technku dovezeme. Pokud zjistíme, že technika neodpovídá uváděnému stavu, tak vozidlo nedovezeme a cestu neúčtujem v případě, že si vyberete další vozidlo. V případě shodného stavu vozidla s původně uvedeným od prodejce vozidlo přivezeme.
 
 
Za co nám platíte?
 
Doprava pro techniku, řidiče, převozní čísla, pohonné hmoty, mýta, dovozovou technickou kontrolu a přihlášení vozidla v ČR
 
 
Ceny jsou určeny individuálně pro konkretní auto a konkrétní službu.
 
Děkujeme za Váš čas, který jste nám čtením věnovali a těšíme se na spolupráci s naší firmu O.S.ENTERPOL.CZ